Viering 20 jaar hospice, komt u ook?
Op zaterdagmiddag 3 oktober vindt onze jubileumbijeenkomst plaats in de Nieuwe Kerk in Zierikzee. Wij hebben een prachtig podiumprogramma samengesteld met muziek, verhalen en een onvergetelijke theatervoorstelling.
Voor en na het podiumprogramma is er ruim de tijd om elkaar te ontmoeten met een drankje en hapjes die gemaakt worden door diverse Vrienden van Kaaskenshuis.
Naast alle mensen die nu en in het verleden een steentje hebben bijgedragen aan het hospice, willen we ook de inwoners van Schouwen-Duiveland de mogelijkheid geven om zich aan te melden voor dit event. Want naast door vrijwilligers, verpleegkundigen, medewerkers, donateurs en Vrienden van Kaaskenshuis voelen wij ons immers ook gedragen door de inwoners op Schouwen-Duiveland.
Komt u ook? U kunt zich aanmelden door een e-mail te sturen naar info@kaaskenshuis.nl met daarin uw naam en het aantal personen met wie u wenst te komen.